مزایا طراحی سقف عرشه فولادی

مزایای طراحی سقف عرشه فولادی

www.bayeriranian.com

پیوستگی و یکدست بودن سطح زیرین سقف

سیستم سقفهای MCD دارای سطح تحتانی یکنواخت می باشد. در کاربری هایی نظیر پارکینگ می توان این سقف ها را بدون هیچگونه پوشش سقف کاذب بکار برد چرا که با توجه به صیقلی بودن عرشه ها نور در برخور با آنها بازتاب بیشتری داشته و از این طریق با مصرف انرژی کمتری میتوان روشنایی را تامین نمود .

عرشه فولادی بایر ایرانیان

وزن کم و قابلیت حمل آسان و نصب سریع

عرشه فولادی بایر ایرانیان سبک و دارای صلبیت بالا می باشد که این خصوصیت موجب سهولت در حمل و نقل آنها می گردد. همچنین نصب عرشه ها معمولا به سادگی و بدون نیاز به تجهیزات خاص و تنها متکی به تبهر و تجربه اکیپ اجرایی انجام می پذیرد

حذف مراحل قالب بندی و شمع گذاری

عرشه های فولادی بایر ایرانیان علاوه بر نقش سازه ای خود که همان حذف آرماتورهای کششی تا دهانه مشخص است، بعنوان قالب ماندگار نیز ایفای نقش کرده و بار زنده هنگام ساخت و وزن بتن خیس را تحمل می کنند . سهولت حمل، برش آسان و نصب سریع و ساده این عرشه ها موجب افزایش سرعت و بازدهی در مرحله اجرای سازه می گردد .

کاهش مصرف فولاد بتن

انتخاب عرشه  بهینه، سبب کاهش ضخامت دال یا همان سقف سازه ایی، تعداد تیرهای فرعی در اسکلت و میزان آرماتورهای دال شده و در نتیجه مقاطع تیرهای اصلی و ستون ها بهینه تر خواهند شد که این امر موجب کاهش قابل توجه میزان فولاد و بتن مصرفی در سازه می گردد .

کاهش هزینه های کلی

بطور کل استفاده از روش های صنعتی سازی از جمله سیستم سقف عرشه های فولادی، سبب کاهش زمان اجرا، به حداقل رساندن پرت مصالح، کم کردن هزینه های جاری و در نتیجه کاهش کلی هزینه های جاری پروژه می گردد .

www.bayeriranian.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *